Деструктор рослинних рештків Кукурудзи на полі ПМК-Д. Деструкція кукурудзи біопрепарат ПМК-Д Деструкція. Норма на гектар 2-3 літра.
Деструктор стерні для розкладання рослинних залишків КУКУРУДЗИ на полі ПМК-Д - це унікальний біопрепарат нового покоління, що містить унікальну мікробну масу живих культур.
При застосуванні біопрепарату «ПМК-Д» немає необхідності вносити мінеральний азот (6 - 10 кг д. р. на 1 т. Соломи) для прискорення процесу розкладання рослинних залишків і зняття ризиків їх негативного впливу, як речовин з широким відношенням С (вуглецю) до N (азоту). Що входять до складу біопрепарату симбіотичні мікроорганізми не тільки підсилюють азотне живлення рослин, але і сприяють збільшенню вмісту рухомих форм фосфору і калію, активізуючи мінералізацію важкодоступних фосфатів і інших ґрунтових мінералів.
Використання біопрепарату «ПМК-Д» є також елементом інтегрованого захисту рослин від бактеріальних і грибних захворювань (снігова пліснява, склеротініоз, борошниста роса, кореневі гнилі, бура, стеблова та жовта іржа та ін.)
Таким чином, в межах однієї технологічної операції по внесенню мікробного препарату «ПМК-Д» на пожнивні залишки вирішується цілий спектр агротехнічних завдань. це:
-
активізація і стимуляція роботи мікрофлори в грунті;
підвищення продуктивності грунтів;
поліпшення мінерального живлення рослин;
поліпшення фітосанітарного стану посівів;
підвищення імунітету рослин.
Технологічно грамотна і своєчасна робота з пожнивними залишками (при будь-якому їх кількості) з використанням досягнення мікробіології, дозволяє підготувати грунт для якісного посіву як озимих, так і ярих культур.Застосування мікробного препарату «ПМК-Д» ефективно як в рамках ресурсозберігаючих технологій, так і в рамках традиційної системи землеробства, що передбачає оранку.
Технологічні прийоми роботи з рослинними залишками.
Використання рослинних залишків у якості добрива потребує суворому виконанні певних технологічних операцій у часі.
1. Рослинні залишки (солому) при збиранні необхідно подрібнити,
бажано на фракції 30 - 50 мм, і рівномірно розподілити по полю. Рівне розподілені залишки зменшують проблеми, пов'язані з якісною закладенням насіння в грунт і їх покриттю під час посіву.
2. Закладення подрібненої соломи в грунт найкраще проводити відразу ж після збирання на глибину 5 - 7 см, але не глибше 10 див. Проведення пожнивних розпушування ґрунту відразу після збирання попередника дозволяє:
-
використовувати післязбиральної стиглість грунту для високоякісного мульчування з мінімальними енергетичними витратами.
зберігає в грунті для майбутньої культури продуктивну вологу, не використану попередником.
не дозволяє засіяні смітних рослин, які розвивалися під пологом попередника. -
забезпечує максимальні використання «ефекту росі», що дозволяє накопичувати атмосферну вологу при будь, навіть дуже високій температури і при повній відсутності опадів. Відомо, що навіть прогрітий до температури + 50ºС повітря містить в 1 м 3 до 92 грамів води. Перепад денний і нічний температур забезпечує конденсацію 42 - 48 грамів цієї води нижче мульчуючого шару. Тому грунт під мульчею завжди має вологу, навіть у посуху.
Мульча, що покриває грунт, підвищує її фільтраційну здатність, позитивно впливає на фізичне, хімічне та біологічне стан грунту, різко зменшує стік і змив, не допускає виникнення ерозійних процесів. У грунті, мульчувати пожнивними залишками, посилюється діяльність мікроорганізмів, збільшується чисельність ґрунтових комах, черв'яків, тобто інтенсифікується діяльність біологічного ґрунтового комплексу з виробництва поживних елементів для культурних рослин.
,
Порядок приготування бакових сумішей при роботі з біотехнологій.
Склад бакових сумішей вказується в технологічних картах і пояснювальних записках до них. Однак, вважаємо за необхідне звернути особливу увагу агрономів на сам процес приготування бакових сумішей. Категорично не допускається змішування складових частин бакової суміші в чистому вигляді. Це пов'язаність язано з різною РН (кислотністю) біокомпонентів, що може призвести до випадання осаду.
Оптимальна кількість води при роботі з біотехнологій - 300 л / га.
Отримуйте завжди високі врожаї разом з ТД «АГРОС», переглядайте розділи на сайті: Новинки, Статті, Акції, Топ Продажів. Наші фахівці завжди раді будуть допомогти в підготовці і правильному підбору посівного матеріалу, засобів захисту рослин, добрив і підгодівлі. Також можливі виїзди і укладення в полі з приводу аналізу ґрунту і рослини на брак або надлишок всіх видів мікро-макроелементів.
- Соняшникове насіння Альдазор Сумо. Гібрид соняшнику під гранстар Альдазор 55ц/га.Високий бал стійкості до несправжньої борошнистої роси, що забезпечує якнайбільшу реалізацію потенційної врожайності. Толерантний до рас вовчку А-G. Стійкий до прикореневого вилягання. Генетично закладена середньовисока стійкість до поширенох хвороб (фомопсис, альтернаріоз). Гарно переносить посушливу погоду, не осипається. Одночасність дозрівання та вирівняність посівів. Підвищена екологічна пластичність забезпечує продуктивну адаптацію на території України.Соняшникове насіння Альдазор Сумо. Гібрид соняшнику під гранстар Альдазор 55ц/га.
- Соняшник під гранстар НСХ 6749. #югагролідер, #підгранстар, #семенасумо, #нсхсумо, #нсх8005Насіння соняшника під гранстар НСХ 6749, вовчок A-G+, 55ц/га, олія 52% (НСХ 6749 Юг Агролідер). Стандарт Детальніше: https://agrorost.com.ua/ua/p2006992250-semena-podsolnechnika-pod.htmlСоняшник під гранстар НСХ 6749. #югагролідер, #підгранстар, #семенасумо, #нсхсумо, #нсх8005