Вирощування (Кондитерського соняшника) – Топ напрямок у вирощуванні сільського господарства з новими векторами розвитку у 2023-2024 роках.
Кондитерський соняшник – Топ напрямок у вирощуванні сільського господарства з новими векторами розвитку у 2023-2024 роках.
У продаж надійде 1 (перша) репродукція соняшнику Джин в обмеженій кількості[https://agrorost.com.ua/ua/g106216273-konditerskie-sorta-krupnoplodnogo]. Усі агротехнології з вирощування «Торговий Дім «Агрос» надасть, проведе до збирання врожаю та допомоги у подальшій реалізації товарного врожаю.
Кондитерський соняшник – напрямок у вирощуванні сільського господарства з новими векторами розвитку у 2023-2024 роках.
Тема кондитерського соняшника актуальна в Україні та світі загалом досить давно. Наша країна щільно займалася вирощуванням кондитерських сортів соняшнику з кінця 90-х, тоді сільське господарство починало набирати обертів, багато аграрії навчалися самі, модернізували стару радянську техніку від колишніх колгоспів (радгоспів), вивчали книги та журнали вирощування землі.
Були наукові інститути державного рівня. Але оскільки чорноземи в Україні були родючими та мінеральні добрива коштували копійки, урожай мали тонну з гектара та були задоволені результатами.
Компанія Торговий Дім «Агрос» зараз говоритиме вже про стабільний АгроПромисловий Комплекс (АПК) з 2010 року, коли кондитерські сорти соняшника були розширені маркетингом (рекламою).
У такі сорти можна виділити ЛАКОМКА та СПК [https://agrorost.com.ua/ua/p924166747-semena-rannego-podsolnechnika.html], які до 2014 року давали хороші врожаї, на продукцію був попит.
Наша країна щільно співпрацювала з країнами близького зарубіжжя (Вірменія, Азейбаржан тощо).
Кондитерське ядро соняшника широко застосовувалося на українських кондитерських фабриках. Одним словом, були часи успіхів та зльотів у бізнесі.
Після того, як імпортні компанії з вирощування соняшнику зайшли в Україну, державні інститути (наприклад, ін-тут Юр'ївка) не отримуючи дотацій від держави, просіли і перестали розвиватися.
З'явилася на полях сходу та півдня, рослина паразит (заразиха/дзига), стала проблемою, що краще вирощувати, щоб отримувати більше прибутку. Олійний і олеїновий гібриди соняшнику небагато виштовхували кондитерський напрямок з бренду. Дійшли до того, що компаній з вирощування сортів соняшнику кондитерського можна було порахувати на пальцях.
Тепер загалом що хоче донести компанія Торговий Дім «Агрос» у 2020-21 році на ринок вийшов сорт соняшнику Джин [https://agrorost.com.ua/ua/p1110690315-podsolnechnik-rannij-dzhin.html], соняшник вже стійкий до шести агресивних расам заразихи (дзига A-F), покращилися якісні показники продукції, приріст врожайності досяг, такого ж майже показника, що і олійний соняшник.
Орієнтир був на південь України, розвиток цього напряму дійшов до піку. Після повномасштабного вторгнення підлого сусіда Росії ці регіони перебувають в окупації, сіяти вже якісного нічого, а попит як такий на кондитерське ядро залишився.
На 2023-2024 роки компанія Торговий Дім «Агрос» готова запропонувати розвиватися у вирощуванні кондитерського соняшника разом. Пропонуємо сорт соняшника кондитерського Джин з вегетацією 90-95 днів, середня врожайність 15-25 центнерів з гектара.
Вихід кондитерського соняшника - фракція від 3,8+ більше 60-70%. Сорт стійкий до зарази шести рас.
У продаж надійде 1 (перша) репродукція соняшнику Джин в обмеженій кількості[https://agrorost.com.ua/ua/p1110702256-podsolnechnik-dzhin-dnej.html].
Усі агротехнології з вирощування Торговий Дім «Агрос» надасть, проведе до збирання врожаю та допомоги у подальшій реалізації товарного врожаю.
Під підсумком вище сказане, орієнтир компанія Торговий Дім «Агрос» з вирощування кондитерського соняшника Джин дала, від замовника потрібна площа землі, на якій потрібно буде сіяти соняшник Джин[https://agrorost.com.ua/ua/g106216273-konditerskie-sorta-krupnoplodnogo], (попередник зернові/бобові, кукурудза або пара). Оранка, міндобрива, правильна технологія захисту та листового підживлення.
Детальніше набирайте для консультацій та купівлі за тел.: (097) 594-99-74, (050) 320-90-92 компанія Торговий Дім «Агрос».
- Соняшникове насіння Бомонд Сумо. Гібрид під гранстар Бомонд 50ц/га, вовчок A-G.ЛИСТОВА ОБРОБКА БОМОНД: Під час листової обробки соняшника в критичні фази розвитку 4-6 пар листа (Класичний), або через 7-10 днів після оброблення гербіцидом Євро-Лайтнинг (аналогами/женериками), вносимо в бакову суміш Бор 150 або Бофос у нормі 1 л/га та додаємо стимулятори росту топові. Регоплант у нормі 50 мл/га, 1,5-2 л/га, Гумат Калія Натрія ЛФ 20 0,4-0,5 л/га. Олійний Турбо 1л/га + Бофос 1л/га дает результаты без минудобрений. Детальніше:...Соняшникове насіння Бомонд Сумо. Гібрид під гранстар Бомонд 50ц/га, вовчок A-G.
- Насіння соняшника під гранстар гібрид НСХ 8005 від Агролідер ЮА / Юг Агролідер.Однією з найбільших переваг НСХ 8005 є його стійкість до вовчку. А- G( 7 рас) показує, що цей сорт має високий рівень стійкості до різних штамів патогенів вовчка. Це дозволяє знизити ризик втрат врожаю і забезпечити стабільне вирощування соняшнику.https://agrorost.com.ua/ua/p2003518427-gibrid-nsh-8005.htmlНасіння соняшника під гранстар гібрид НСХ 8005 від Агролідер ЮА / Юг Агролідер.