Амінокислоти на Зернові. Аміно Ікс на Пшеницю. Аміно Ікс на Ячмінь. Аміно Ікс на Овес. Норма 0,3 л/га. Тара 10л

Стимулятор Регулятор росту рослин АМІНО ІКС / AMINO Х
Регулятор росту рослин GO UP (ГОУ АП).
Марка "Аміно Х", РК.
Держ. реєстр № 13923, серія А 08762.
КОНЦЕНТРОВАНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОМПЛЕКС ФІТОГОРМОНІВ, АМІНОКИСЛОТ РОСЛИННОГО ТА БАКТЕРІАЛЬНОГО ПОХОДЖЕННЯ
Склад
РЕЧОВИНА |
СКЛАД |
|---|---|
Вільні L-амінокислоти |
250 г/л |
Фітогормони |
10 г/л |
Продукти мікробіологічного синтезу |
25 г/л |
Кальцій (СаО) |
5 г/л |
Магній (MgO) |
10 г/л |
Залізо (Fe) |
10 г/л |
Сірка (SO3) |
28 г/л |
Марганець (Mn) |
19 г/л |
Цинк (Zn) |
12 г/л |
Мідь (Cu) |
7 г/л |
pH |
3,5-4,0 |
Густина |
1,28-1,3 |
Як це працює
Концентрований комплекс підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів: гербіцидних стресів, температурних коливань (день/ніч), низьких і високих температур, заморозків, засухи та іншіх.
Амінокислоти та фітогормони стимулюють ріст і розвиток кореневої системи, надземної маси, генеративних органів. Зменьшують вплив стресів у критичні фазі розвитку рослин (закладання врожаю, цвітіння, наливання зерна).
Переваги Аміно Х :
-
Знімає гербіцидні пригнічення
-
Стимулює ріст і розвиток кореневої системи
-
Відновлює рослини після явно виражених стресів
-
Підвіщує посухостійкість
Норма витрат :
КУЛЬТУРА |
ОБПРИСКУВАННЯ ПО ВЕГЕТАЦІЇ |
|
НОРМА, Л/ГА |
КІЛЬКІСТЬ |
|
Зернові колосові |
0,1 – 0,3 |
1 – 2 |
Ріпак |
1 – 2 |
|
Кукурудза |
1 – 2 |
|
Соняшник |
1 – 2 |
|
Соя (зернобобові) |
1 – 2 |
|
Картопля |
1 – 2 |
|
Овочі |
1 – 2 |
|
Цукровий буряк |
0,1 – 0,3 |
1 – 2 |
Сади, ягідники |
0,5 – 1,0 |
1 – 2 |
Виноград |
0,5 – 1,0 |
1 – 2 |
Спосіб застосування
Препарат застосовують самостійно або спільно з іншими препаратами у бакових сумішах.
Запобіжні заходь
Не рекомендується змішувати із високоселективними гербіцидами, інсектицидами фосфорорганічної групи. Рекомендовано провести попередній тест на сумісність.
Гарантійний термін зберігання: 36 місяців з дня виготовлення при t° від 5° до +35°С у неушкодженій тарі.
Детальніше: https://agrorost.com.ua/p1583423273-aminokisloty-zernovye-amino.html- ТОП: Насіння соняшника ДОЛАР 55ц/га (олія 52%). Технологія (Сумо). Вовчок A-G+• Врожайність: Потенціал врожайності заявлений виробником на рівні понад 55 центнерів з гектара. • Олійність: Високий вміст олії – понад 51-52%, що робить його привабливим для олійного напрямку. • Стійкість до хвороб та стресів: Має високу стійкість до основних хвороб соняшника, посухи та інших стресових факторів. • Вовчок: Генетично стійкий до семи агресивних рас вовчка (A-G+).ТОП: Насіння соняшника ДОЛАР 55ц/га (олія 52%). Технологія (Сумо). Вовчок A-G+
- Топ Новинка. Насіння соняшника ДОЛАР. Технологія (Гран Стар) 55ц/га, олія 52%, (заразиха A-G+)Партнерство з інституціями: Компанія "АВС СТАНДАРТ" співпрацює з державними інститутами рослинництва та дослідними станціями по всій Україні для проведення практичних випробувань та аналізу характеристик гібрида, про що свідчать демонстраційні покази та огляди на полях.Топ Новинка. Насіння соняшника ДОЛАР. Технологія (Гран Стар) 55ц/га, олія 52%, (заразиха A-G+)




