Деструктор рослинних залишків Кукурудзи на полі ПМК-Д. Деструкція кукурудзи біопрепарат ПМК-Д Деструкція. Тара за 10л. Норма 2-3л/га
Деструктор стерні для розкладання рослинних залишків КУКУРУДЗИ на полі ПМК-Д - це унікальний біопрепарат нового покоління, що містить унікальну мікробну масу живих культур.
При застосуванні біопрепарату «ПМК-Д» немає необхідності вносити мінеральний азот (6 – 10 кг д. в. на 1 т. соломи) для прискорення процесу розкладання рослинних залишків і зняття ризиків їхнього негативного впливу, як речовин з широким відношенням С (вуглецю) до N (азоту). Вхідні до складу біопрепарату симбіотичні мікроорганізми не тільки підсилюють азотне харчування рослин, але і сприяють збільшенню вмісту рухомих форм фосфору і калію, активізуючи мінералізацію важкодоступних фосфатів та інших ґрунтових мінералів.
Використання біопрепарату «ПМК-Д» є також елементом інтегрованого захисту рослин від бактеріальних і грибних захворювань (снігова пліснява, склеротиніоз, борошниста роса, кореневі гнилі, бура, стеблова та жовта іржа та ін)
Таким чином, в межах однієї технологічної операції по внесенню мікробного препарату «ПМК-Д» на пожнивні залишки вирішується цілий спектр агротехнічних завдань. Це:
- активізація і стимуляція роботи мікрофлори в грунті;
- підвищення продуктивності ґрунтів;
- поліпшення мінерального живлення рослин;
- поліпшення фітосанітарного стану посівів;
- підвищення імунітету рослин.
Технологічно грамотне і своєчасна робота з пожнивними залишками (при будь-якому їх кількості) з використанням досягнень мікробіології, дозволяє підготувати ґрунт для якісного посіву як озимих, так і ярих культур.
Застосування мікробного препарату «ПМК-Д» ефективно як в рамках ресурсозберігаючих технологій, так і в рамках традиційної системи землеробства, що передбачає оранку.
Технологічні прийоми роботи з рослинними залишками.
Використання рослинних залишків у якості добрива потребує суворому виконанні певних технологічних операцій у часі.
1. Рослинні залишки (солому) при прибиранні необхідно подрібнити,
бажано на фракції 30 – 50 мм, і рівномірно розподілити по полю. Рівно розподілені залишки зменшують проблеми, пов'язані з якісною загортанням насіння в грунт і їх покриттю під час посіву.
2. Закладення подрібненої соломи в грунт краще всього проводити відразу ж після збирання на глибину 5 – 7 см, але не глибше 10 див. Проведення пожнивних розпушування ґрунту відразу після збирання попередника дозволяє:
- використовувати післязбиральну стиглість ґрунту для високоякісного мульчування з мінімальними енергетичними витратами.
- зберігає в ґрунті для майбутньої культури продуктивну вологу, не використану попередником.
- не дозволяє обсемениться бур'янистих рослин, які розвивалися під пологом попередника.
- забезпечує максимальне використання «ефекту роси», що дозволяє накопичувати атмосферну вологу при будь-якій, навіть дуже високій температурі і при повній відсутності опадів. Відомо, що навіть прогрітий до температури +50ºС повітря містить в 1м3 до 92 грамів води. Перепад денної і нічної температур забезпечує конденсацію 42 – 48 грамів цієї води нижче мульчуючого шару. Тому грунт під мульчею завжди має вологу, навіть у посуху.
Мульча, що покриває грунт, підвищує її фільтраційну здатність, позитивно впливає на фізичне, хімічне та біологічне стан грунту, різко зменшує стік і змив, не допускає виникнення ерозійних процесів.
У ґрунті, мульчированной пожнивними залишками, посилюється діяльність мікроорганізмів, збільшується чисельність ґрунтових комах, черв'яків, тобто інтенсифікується діяльність біологічного ґрунтового комплексу по виробництву поживних елементів для культурних рослин.
,Порядок приготування бакових сумішей при роботі з біотехнологій.
Склад бакових сумішей вказується в технологічних картах і пояснювальних записках до них. Проте, вважаємо за необхідне звернути особливу увагу агрономів на сам процес приготування бакових сумішей. Категорично не допускається змішування складових частин бакової суміші в чистому вигляді. Це пов'язано з різним РН (кислотність) біокомпонентів, що може призвести до випадання осаду.
Оптимальне кількість води при роботі з біотехнологій – 300 л/га.
Отримуйте завжди високі врожаї разом з ТД «АГРОС», переглядайте розділи на сайті: Новинки, Статті, Акції, Топ Продажів. Наші фахівці завжди раді допомогти в підготовці і правильному підбору посівного матеріалу, засобів захисту рослин, добрив і підгодівлі. Також можливі виїзди та ув'язнення в полі з приводу аналізу грунту і рослин на брак або надлишок всіх видів мікро-і макроелементів.
Детальніше: https://agrorost.com.ua/p585428343-destruktor-rastitelnyh-ostatkov.html- Соняшникове насіння Бомонд Сумо. Гібрид під гранстар Бомонд 50ц/га, вовчок A-G.ЛИСТОВА ОБРОБКА БОМОНД: Під час листової обробки соняшника в критичні фази розвитку 4-6 пар листа (Класичний), або через 7-10 днів після оброблення гербіцидом Євро-Лайтнинг (аналогами/женериками), вносимо в бакову суміш Бор 150 або Бофос у нормі 1 л/га та додаємо стимулятори росту топові. Регоплант у нормі 50 мл/га, 1,5-2 л/га, Гумат Калія Натрія ЛФ 20 0,4-0,5 л/га. Олійний Турбо 1л/га + Бофос 1л/га дает результаты без минудобрений. Детальніше:...Соняшникове насіння Бомонд Сумо. Гібрид під гранстар Бомонд 50ц/га, вовчок A-G.
- Насіння соняшника під гранстар гібрид НСХ 8005 від Агролідер ЮА / Юг Агролідер.Однією з найбільших переваг НСХ 8005 є його стійкість до вовчку. А- G( 7 рас) показує, що цей сорт має високий рівень стійкості до різних штамів патогенів вовчка. Це дозволяє знизити ризик втрат врожаю і забезпечити стабільне вирощування соняшнику.https://agrorost.com.ua/ua/p2003518427-gibrid-nsh-8005.htmlНасіння соняшника під гранстар гібрид НСХ 8005 від Агролідер ЮА / Юг Агролідер.